Mio Spirit 685 Recenzja

Mio Spirit 685 Recenzja

Mio Spirit 685 Recenzja

Jednym z nich jest włączenie funkcji IQ Routes, która wykorzystuje nagrane  prędkości ruchu w różnych porach dnia i dniach tygodnia, aby obliczyć optymalnie trasę.

 

Lepszy niż w poprzednich wersjach jest także Asystent pasa ruchu,  potrafi ustawić grafiki skrzyżowań autostrad i ogromne znaki drogowe, które pasują do tych rzeczywistych na drodze. Został także zmieniony przycisk menu z dotykowego na normalny. Reszta menu jest bez zmian, a mianowicie posiada pięć opcji: Znajdź, Mapa, Moje Miejsca,  Ustawienia i Przeglądaj. Kliknięcie na ekranie powoduje przejście do reszty opcji, które obejmują informacje o ruchu drogowym, planie podróży i przycisk, aby  zabrać nas do domu.

 

Jeśli jednak wolimy, aby przycisk HOME znajdował się na głównym ekranie menu, musimy zainstalować aplikację Mio 685 zawiera listę nazw dróg do wyboru, więc nie można po prostu podać numeru domu i kodu pocztowego przed  wyruszeniem. „Planuj podróż” także pozostawia wiele do życzenia. Funkcja ta zmusza nas do rozpoczęcia podróży w danym miejscu, co sprawia, że jest ona niemal  bezużyteczna. Mimo, że Spirit 685 ma swoje wady, zwłaszcza z „Planowaniem Podróży”, to jest to doskonałej jakośći urządzenie.