Gdzie kupić kasę fiskalną?

Gdzie kupić kasę fiskalną?

Kasa fiskalna jest urządzeniem, które możemy kupić w bardzo wielu miejscach. Podobnie jak w przypadku komórek czy komputerów, tak samo kasy uda się zakupić za pośrednictwem internetu. W sieci istnieje bardzo wiele sklepów z różnymi modelami kas fiskalnych i tylko od przedsiębiorcy zależy to, jaki model zdecyduje się wybrać. Warto odnotować fakt, że zazwyczaj przedsiębiorca kupuje tanie urządzenie, co przeważnie kończy się sporymi problemami w trakcie drukowania paragonów.

Gdzie kupić kasę fiskalną?

Gdzie można kupić kasę fiskalną?

Oczywiście najpopularniejszym miejscem do zakupienia kasy fiskalnej będzie znanym wszystkim serwis Allegro. Na Allegro panuje spora konkurencja, dlatego ceny kas są stosunkowo niższe od tych, które oferują nam sklepy stacjonarne . Ale czy pomimo niższej ceny kasy lub drukarki fiskalnej warto kupić urządzenie u przypadkowego sprzedawcy ?

 

Absolutnie nie , bo poza samą sprzedażą sprzedawca odpowiada również za serwis kasy fiskalnej oraz wykonywanie corocznych przeglądów serwisowych a także za kontakty osobiste z lokalnym dla podatnika Urzędem Skarbowym. A koszty jego dojazdu do właściwego urzędu odległego o 300 czy 500 kilometrów mogą być wręcz astronomiczne.

 

Dlatego osoby chcące kupić kasę lub drukarkę fiskalną z terenu Skarżysko, Starachowice, Szydłowiec, Stąporków czy Kielce zapraszamy do naszego Serwisu Kas Fiskalnych w Skarżysku – Kamiennej.

 

Co z ceną kasy fiskalnej?

Kasy fiskalne możemy podzielić na 3 klasy. Oczywiście pod względem ceny.

  • Klasa pierwsza to kasy kosztujące poniżej 2000 złotych. Nie są zbyt rozbudowane ale w zupełności wystarczają małym przedsiębiorstwom czy sklepom. Producent zazwyczaj daje dwuletnią gwarancję na to urządzenie.
  • Klasa druga to urządzenia z przedziału cenowego od 3000 do 5000 złotych. Są to kasy bardzo rozbudowane potrafiące przypisać odpowiedni podatek do odpowiedniego towaru. Z takich urządzeń korzystają hipermarkety.
  • Trzecia klasa to kasy fiskalne kosztujące powyżej 5000 złotych. Są maksymalnie zaawansowane technologiczne. Wykorzystywane przez firmy sprzedające produkty budowlane.

 

Kasę fiskalną można kupić dosłownie wszędzie. Osobiście polecamy sklepy internetowe, gdyż one oferują prócz niskich cen, wieloletnią gwarancję producenta.